Slovo autora

O autorovi:

Jiří Robek (*1984), inženýr elektrotechniky, milující manžel a otec. Toho času přebývající nedaleko Prahy. Ve volných chvílích rád podnikám výlety do přírody, hraji počítačové hry nebo moderní stolní a deskové hry všeho druhu. Americkému fotbalu se věnuji přibližně od roku 2007, ale do jeho tajů jsem pronikl až o několik let později. Jelikož novinky a dění v NFL sleduji podrobně každý den, rozhodl jsem se zprostředkovat své nabyté vědomosti a názory i Vám, prostřednictvím tohoto blogu.

Proč mě podpořit:

Psaní blogu je činnost časově náročná, ale to je jen špička ledovce. Čas stojí informace sehnat, rozpracovat, poskládat, dát dohromady, ověřit, opravit … snadno si to domyslíte. To vše stojí čas. Můj volný čas. A čas jsou peníze. To vše udržet v chodu tedy něco stojí a je k tomu potřeba motivace. Není cílem této kampaně nabízet za úplatu exkluzivní obsah, blog je a vždy bude celý zadarmo k přečtení. Ani po vás nežádám proplatit novou tužku a papír na psaní. O co vás žádám je podpora. Podpora a ujištění, že to má smysl, a že to čtenáři ocení.

Jak mě podpořit:

  1. Jednorázovým příspěvkem na bankovní účet 186756702/0300. Pro mezinárodní transakce IBAN: CZ22 0300 0000 0001 8675 6702
  2. Skrze platformu patreon.com/weeklyqb mě můžeš podpořit pravidelným měsíčním příspěvkem. Výši si urči sám.

Každopádně nezapomeň do poznámky či zprávy uvést své jméno či přezdívku, abych ti mohl poděkovat.

Co získám:

Jak jsem předeslal, tato kampaň je koncipována trochu jinak. Nemohu vám nabídnout žádný bonus, tričko nebo placku s logem. To stojí čas a peníze a celé to jde proti logice kampaně samotné. Co získáte je dobrý pocit. Je to tedy hlavně o tom, že blog podpořit chcete.


O Giantscz blogu:

Giantscz blog je věnovaný  NFL týmu New York Giants, jehož jsem velkým fanouškem. Na blogu se pravidelně objevují články, shrnutí zápasů a různé další poznatky a reakce na dění kolem klubu.

O Weekly Quarterback blogu:

WQB blog je nedílnou součástí Giantscz Blogu. Věnuje americkému fotbalu, téměř výhradně nejpopulárnější soutěži NFL. Zaměřuji se především na zajímavosti, postřehy a názory k aktuálnímu dění, nikoliv nutně na zprávy jako takové. Blog obsahuje i pohledy do historie nebo i jiných oblastí. Ať už sportu, kultury nebo života kolem tohoto sportu a jeho největších hvězd. Věřím, že každý fanoušek NFL a amerického fotbalu si tu najde něco zajímavého k přečtení, nehledě na to kterému týmu fandí.

Článek Weekly Quarterback (WQB) vychází každé úterý večer na stránkách blogu giants.4fan.cz a také na webu nfl.cz. Je tu s vámi už od podzimu roku 2014.


Kontakt, sociální média a kanály:

+ Neváhej mě kontaktovat na emailu: robekjiri@gmail.com

+ Veškerý obsah blogu se vždy objeví na facebookové stránce: https://www.facebook.com/giantscz/

+ Aktivní a upovídaný jsem na twitteru: twitter.com/RobekJiri

+ Příležitostně točím videa a povídám na kameru: https://www.youtube.com/channel/UCLgOk_iMfd0R57Al9…


Verze stránek